Dzisiaj mieliśmy niesamowitą przyjemność zorganizować dla uczniów klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Szpikołosach prawdziwe święto pieczonego ziemniaka!

To spotkanie było pełne fascynujących rozmów o ziemniakach, roślinach okopowych i narzędziach do ich wykopania.

Najważniejszym punktem programu było oczywiście samodzielne wykopywanie ziemniaków na naszym polu uprawnym. Dzięki takiej zgranej grupie, wykopanie ziemniaków stało się szybkie i efektywne. Wszyscy byli bardzo zaangażowani!

Na polu wydzierżawionym od Gminy Hrubieszów, odkryliśmy również fioletowe ziemniaki – to dopiero była prawdziwa niespodzianka! Wójcie Tomasz Zając – czy Pan wie kto stoi za takim psikusem dla uczestników naszych warsztatów?

Nie mogło zabraknąć również ogniska, gdzie pieczone kiełbaski smakowały wybornie, ale oczywiście gwiazdą był pieczony ziemniak!

Gry i zabawy z ziemniakiem w roli głównej dostarczyły mnóstwo zabawy i śmiechu. To był naprawdę fantastycznie spędzony czas, za który serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Pragniemy również przypomnieć, że nasze Centrum Integracji Społecznej oferuje szeroki wachlarz warsztatów dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Wasze pomysły, możemy przygotować każdy rodzaj warsztatów, jaki sobie wymarzycie.

Zachęcamy do kontaktu z nami i do wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil!


Źródło: Centrum Integracji Społecznej w Mienianach