Targi Ekonomii Społecznej w Lublinie zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie to był wyjątkowy czas, ważny dla wszystkich podmiotów ekonomii społecznej!

Podczas targów mieliśmy przyjemność prezentować Hrubieszowskie Przysmaki, wyprodukowane przez Spółdzielnię Socjalną „Galeria Dobrego Smaku”, Spółdzielnię Socjalną „Kuźnia Talentów” im. Stanisława Staszica oraz Centrum Integracji Społecznej w Mienianach. Wasze zainteresowanie było tak duże, że aż zabrakło pierogów!

Aż brakuje słów, aby wyrazić naszą wdzięczność za tak ogromne zainteresowanie. Serdecznie dziękujemy za wszystkie wspaniałe i pochlebne komplementy dotyczące naszych produktów.

Przy tej okazji, nie możemy również nie wspomnieć o naszych wspaniałych pracownikach Spółdzielni Socjalnych oraz uczestników CIS, którzy nie tylko tworzą wspaniałe przysmaki, ale także rozwijają się zawodowo w sposób niezwykle inspirujący. Jesteśmy z nich niezmiernie dumni.

Dziękujemy pięknie ROPS w Lublinie za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowym wydarzeniu. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy na rzecz ekonomii społecznej.


Materiał i źródło: Centrum Integracji Społecznej w Mienianach