W dniu 27 czerwca mieliśmy zaszczyt gościć w Stowarzyszeniu „Przystań” i naszych Podmiotach Ekonomii Społecznej Panią Anitę Czerwińską Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej oraz Pełnomocnika Rządu ds. ekonomii społecznej.

W wizycie uczestniczyła również Posłanka Anna Dąbrowska – Banaszek oraz Poseł Tomasz Zieliński. Odwiedzili nas także przedstawiciele Departamentu Ekonomii Społecznej i Solidarnej Pani Weronika Tomaszewska, Pani Beata Kur i Pan Andrzej Radniecki oraz przedstawiciele OWES prowadzonego przez Fundację „Nowy Staw”. Gościliśmy Pana Tomasza Zająca Wójta Gminy Hrubieszów oraz Panią Monikę Podolak Sekretarza Hrubieszowa Miasta z Klimatem.

Podczas spotkania zostały rozdane nagrody i wyróżnienia dla Spółdzielni Socjalnych certyfikowanych w Konkursie Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2022. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podczas wizyty Pani Minister spotkała się z uczestnikami warsztatów Centrum Integracji Społecznej i Spółdzielni Socjalnych.

Za zainteresowanie, obecność, wspólne spotkanie, wysłuchanie, rozmowę, docenienie i dobre słowo serdecznie dziękujemy. To dla nas wszystkich bardzo ważne wydarzenie, wyróżnienie oraz motywacja do dalszych działań. Ten dzień na długo zapisze się w historii naszego Konsorcjum Podmiotów Ekonomii Społecznej.


Materiał: Stowarzyszenie „Przystań” Mieniany