W związku z nowymi obostrzeniami dot. walki z COVID-19 od poniedziałku (26 października) cukiernio-kawiarnia „Lalka” świadczy usługi na wynos.

Szanowni Państwo,

W związku z nowymi zaostrzeniami kawiarnia „Lalka” od poniedziałku (26 października 2020) nie może gościć Państwa w lokalu.

Pragniemy poinformować jednak, że nie zamykamy działalności i nadal codziennie będziemy przygotowywały dla Państwa nasze wypieki. Zapraszamy do zakupu naszych wyrobów na miejscu przy ul. Narutowicza 27 w Hrubieszowie oraz do składania zamówień telefonicznych.

Nasza cukiernio-kawiarnia istnieje prawie rok, z uwagi na epidemię start nie był łatwy. Nie mogłyśmy wprowadzić w życie wszystkich naszych planów. Ale chcemy przetrwać ten trudny czas i utrzymać działalność i nasze miejsca pracy. Stale staramy się zwiększać asortyment, podnosić jakość naszych produktów. Podnosimy również swoje kwalifikacje i umiejętności, realizując szkolenia i kursy zawodowe z cukiernictwa. Dziękujemy za zamówienia, docenianie, polubienie i udostępnianie naszych wpisów. Dziękujemy za to że jesteście z nami i życzymy wszystkim dużo zdrowia.

Pozdrawiamy zespół „ Lalki”